Migros İş Başvuru Formu

Migros Personel Alımı
Türkiye geneli için söz konusu olan Migros iş ilanları için internette 100 den fazla ilan yayınlayarak iş arayanların ulaşmasına zemin hazırlıyor. Verilen ilanlar her zaman güncellenerek ihtiyaçların karşılanmasına çalışılmaktadır. Bu iş olanaklarından yararlanmanın yolu ise size internet sitesinde verilen linke tıklamanızdan ve devam etmenizden geçer, yani elinizin birkaç tık hareketi ile kendinizi yepyeni bir iş ortamında bulmanız olası. Migros iş ilanları

Migros Personel Alımı İlanı 2019
Ülkemizde büyüme hedefini gerçekleştirebilmek için, faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Migros süpermarket zinciri 2019 yılında çok sayıda personeli kadrosuna katmayı hedefliyor. Migros Ticaret A.Ş. 05.05.2019 itibariyle; 1.709.669 m² kapalı alana sahip, 1389 Migros ve 36 Macro Center olmak üzere yurt içinde 72 ilde 1425 mağaza; yurt dışında ise 46 Ramstore ile toplamda 1471 mağazayla hizmet vermektedir. Migros bünyesinde çalışan elemanları 3 kategoride sıralamıştır. İdari kadro, mağaza yönetimi kadrosu ve mağaza personel kadrosu olarak bünyesinde çalışanlar üç bölümde ayrılmışlardır. 2019 yılında çok bu kadrolara çok sayıda mağaza yöneticisi adayı, Migros bölge yöneticisi adayı, sıcak satış fırın elemanı, kasiyer, tezgahtar, meyve ve sebze tezgahtarı, kasap, şarkütör, sezonluk kasiyer, sezonluk tezgahtar, sezonluk kasap, MJET mağaza personeli alımı gerçekleştirecektir. Bu kadro ve pozisyonlara sezonluk ve daimi olarak iş başvurusu yapılabilinecektir. MİGROS bünyesindeki iş ilanlarına lise mezunu, yükseköğretim mezunu ya da ilkokul mezunu olan kişiler gerekli başvuru şartlarını sağladıkları taktirde iş başvurusu yapabileceklerdir.

MİGROS AÇIK İŞ POZİSYONLARI
Başta, Türkiye’nin en büyük illeri İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere ülke genelinde yapılacak iş başvurularını değerlendirmeye almaktadır. Firmanın personel alımı yapmaya devam ettiği iş pozisyonları aşağıda belirtilmiş olup, daha detaylı bilgiyi firmanın iletişim kaynaklarından öğrenebilirsiniz.
KASİYER
TEZGÂHTAR
DEPO PERSONELİ
MAĞAZA PERSONELİ (ENGELLİ )
SATIŞ ELEMANI
YÖNETİCİ ADAYI
MİGROS İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR
Güncel iş ilanlarını öncelikle kendi sitesinden yayınlayan insan kaynakları, gerek duyduğu şartlarda çeşitli yayın organları ve iş ilanı sitelerinden de faydalanmaktadır.

Mikrosun yayınlamış olduğu iş ilanlarında konusu geçen niteliklere ve çalışma şartlarına uygun olduğunu düşünen personel adaylarının, iş başvurularını sitemiz üzerinden yapabileceğiniz gibi, oluşturduğunuz iş özgeçmişinizi Migros şubelerine de yapabilirsiniz.

Migros en geç 3 iş günü içerisinde iş başvurularına geri dönüş yapmaktadır. İş başvurunuz olumlu cevaplandığı takdirde, birçoğu e-devlet kapısından ulaşabileceğiniz evraklarınızı hazırladıktan sonra görüşmek üzere sizi çağıracaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir