A101 İş Başvuru Formu

A101 İş Başvuru Formu, müşterilerine kaliteyi ucuza satmak politikasıyla 81 ilde ve birçok ilçede şubeler açtı. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini arttırmak isteyen firma, öncelikli olarak mevcut ve yeni açılışını yaptığı marketlerdeki personel ihtiyacını gidermek istiyor. Sizde A101 personel alımı imkanlarından faydalanarak, perakendecilik sektörü yakından tanımak ve bu alanda bir kariyer hedefliyorsanız, A101 iş başvuru formu sayfasını kullanarak firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

A101 güncel iş ilanları yayınlamıyor fakat resmi kariyer adresi üzerinden aktif olarak iş başvuru formu yayınlamış ve bu form üzerinden personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Adayların yayınlanan formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurmasını isteyen a101, uygun bulunduğu taktirde veya boş kadrosu olduğunda sizlere geri dönüşleri sağlayacaktır. Birçok aday a101 insan kaynaklarının geri dönmediğinden şikayetçi, bunun nedeni de büyük ihtimal boş kadrosunun olmaması diyebiliriz. a101 iş başvuru formu yerine bulunduğunuz il veya ilçede bulunan mağazaya giderek iş başvuru formu da bırakarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

A 101 Yeni Mağazacılık A.Ş. tarafından çok sayıda personel alımı yapılacak. A 101 A.Ş. Türkiye genelinde bulunan ve yeni açacağı mağazalarındaki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. A 101 personel alımı başvuru şartlarını haberimizden inceleyebilirsiniz. Alımlara ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek. A101 personel alımları depo elemanı, mağaza sorumlusu, mağaza personeli, genel başvuru gibi farklı pozisyonlara gerçekleştirilecek.A 101 depo elemanı alımına başvuru yapabilmek için en az ilköğretim mezunu olmak şartı aranıyor. İlana ilkokul, ortaokul, lise ve meslek yüksek okulu mezunları başvuru yapabilecekler. Adayların 18 yaşından büyük olmaları, yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olmaları, dikkatli ve sistemli çalışabilecek olmaları kriterleri aranacak. Kaynak: A 101 En az ilkokul Mezunu Personel Alacak
İnternet Üzerinden Başvuru: İnternet üzerinden başvurunuzu,kariyer.net vb. gibi sitelerden yapabileceğiniz gibi,A101’in resmi web sayfası olan a101.com.tr adresinden de yapabilirsiniz.Ortalama 5 iş günü için de size geri dönüş sağlanacaktır.

Genel Merkez’den Başvuru: A101lojistik ve insan kaynaklarının olduğu genel merkez diye tabir edilen,yapıdan iş başvurusu yapabilirsiniz.Genel de bu başvuruda insan kaynakları ile yüzyüze görüşebilirsiniz.

Mağazalardan Başvuru: Üç başvuru şekli için de tavsiye edilen başvuru şekli budur.Zira herhangi bir satış mağazasından,rahatlıkla iş başvurunuzu yapabilirsiniz.Genel de size doldurmanız için başvuru formu verilir,bu formu doldurduktan sonra mağaza sorumlusuna bırakırsınız.Mağaza sorumlusu bu formu bölge sorumlusu,yani bir üst yöneticisine verir ve değerlendirmesini bekler.Nitekim bölge sorumlusu sizin ile görüşür ve işe uygun olup olmadığınıza karar verir.Bu işlemler yaklaşık bir hafta kadar sürebilmektedir.

A101 İŞE ALIMDA İSTENİLEN EVRAKLAR

İş başı yapmadan önce insan kaynaklarının sizden istediği evraklar,bir çok firmanın işe alımın da istediği evraklar ile aynıdır.

Kısaca özetlemek gerekirse,
Sağlık Raporu
Kimlik Fotokopisi
4 Adet vesikalık fotoğraf
Temiz Kağıdı
İkametgah
Diploma fotokopisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir